העגלה שלי

משלוחים

מדיניות אספקות, ביטולים והחזרות

מדיניות אספקות:

אספקת המוצרים תתבצע בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד המכירה של המוצר, ותחוייב לפי

זמני אספקת המוצרים המצוינים במדיניות משלוחים הינם עד 14 ימי עסקים , וכוללים את חישובם של ימי עסקים בלבד (ימי א' עד ה' לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג וימי שבתון).

משלוח המוצרים יעשה באמצעות האפשרויות הבאות:

– משלוח ע"י בלדר של חברת משלוחים – "דואר שליחים" עד בית הלקוח, ימסר כ 3 ימים לאחר שליחת המוצר מבית העסק.

– איסוף באופן עצמאי – ניתן לאסוף את המוצרים הנרכשים באתר בחנות המפעל.

כתובת: אבן גבירול 34 אלעד בין השעות 9:00-14:00

במידה ונבחרה האפשרות אסוף עצמי, עליך לציין זאת בביצוע תהליך ההזמנה.

האחריות על המוצר בזמן איסוף עצמי הינה על הלקוח.

יש לתאם את האיסוף מראש ולהצטייד בת.ז של המזמין או בייפוי כוח כתנאי למסירה.

דמי המשלוח יורדים במלואם יחד עם התשלום הראשון.

מדיניות ביטולים והחזרות

ניתן לבטל קניית מוצר תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר בפועל. ובלבד שהביטול יעשה תוך שני ימים שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.

ביטול הקניה יעשה בכתב למרכז שירות לקוחות, תוך ציון סיבת הביטול באמצעות דואר אלקטרוני office@rtex.co.il או באמצעות פקס : 03-9090747

במקרה של ביטול העסקה, יושב לך הסכום ששולם על ידך בגין המוצר, בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך. המוצר יוחזר לחברה כשהוא כולל את כל חלקיו יחד עם אריזתו המקורית. ככל שקיבל הלקוח פריטים נלווים לרכישה (כגון מתנות), על הלקוח להשיב גם אותם באותו אופן.

ארטקס טקסטיל שומרת לעצמה את הזכות לבטל מכירה, לפני או לאחר סגירתה, אם יתברר שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית, אם אירעה תקלה טכנית, במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים לדעת ארטקס טקסטיל בע"מ את המשך המכירה וביצועה, במקרה שנפלה טעות באיזה מהפרטים המתפרסמים במכירה, לרבות תיאור המוצר ו/או מחיר המוצר או בכל מקרה שלדעת ארטקס טקסטיל בע"מ נעשתה פעולה בניגוד להוראות הדין ואם לאחר ביצוע רכישה של מוצר, בכל דרך שהיא, התברר שהמוצר אזל ו/או לא ניתן להשיגו.

במקרים אלו על החברה להציע לך מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן או לחלופין להשיב לך את כספך.

ניתן להחזיר את המוצר שנקנה ולקבל את הכסף בחזרה. במקרה זה הלקוח מתבקש להחזיר את המוצר כשהוא שלם על כל חלקיו, ולצרף את אריזתו המקורית ואת החשבונית המקורית. את המוצר יש להחזיר לכתובתנו, רחוב אבן גבירול 34 אלעד, ארטקס טקסטיל בע"מ לא תישא בעלויות משלוח ההחזרה. זכות ההחזרה תקפה כל עוד לא חלפו 14 יום מתאריך קבלת המוצר, ההחזרה יכולה להתבצע גם באמצעות דואר רשום, שרות שליחים, או בכל אמצעי אחר המאשר קבלתו.

בכל מקרה זכות ההחזרה תהיה בהתאם לאמור בסעיף 14ה לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981 ובכל מקרה של סתירה יחולו הוראות החוק.

מוצר נוסף לעגלה

מה תרצו לעשות עכשיו?